Taneční vystoupení cyklická žena

Srdečně Vás zveme na krásný, čistě ženský zážitek….

TANEČNÍ VYSTOUPENÍ CYKLICKÁ ŽENA

 

kdy? 13:00 – 13:15 hodin

kde? Festival Cesta ženy – matky:  Husova 11, Plzeň – 1. patro

kdo? Živelné ženy, http://www.prostorspirala.cz

                  

ŽENSKÝ MENSTRUAČNÍ CYKLUS

 rose

PANNA – první týden po skončení menstruace, dynamická fáze. Jaro. Žena je rychlá, cílevědomá, výkonná – skoro jako muž J. Ideální doba pro řešení nepříjemností, úředních záležitostí, zahajování nových projektů i ukončování těch starých. Pozor – v této fázi žena velmi nerada uklízí, je spíše jako muž.

 

MATKA – druhý týden po skončení menstruace – fáze ovulační – období pro početí miminka. Léto. Žena má hodně energie, je krásná, žádoucí, velmi ženská.  Umí pochopit své okolí, naslouchá a pečuje. V této fázi se dobře tvoří a již rozpracovávají složitější projekty.

 

ČARODĚJKA – třetí týden po skončení menstruace – fáze expresívní – také nepopulárně nazývaná PMS. Podzim. Žena má energie již méně, ale o to je tvořivější. Vyzařuje z ní temná krása.  Je více náladová, vidí „za roh“ věcí, což je občas nevýhodné. Kritikou nešetří sebe, ani své okolí. Tato fáze je ve své podstatě skvělá, pokud se s ní žena naučí pracovat.

 

VĚDMA – menstruační fáze. Zima. Období zklidnění, zastavení, uzavření se do sebe, odpočinku, klidné vnitřní i vnější tvořivosti. Energie je na minimu. Žena má živé, věštecké sny, pomalu plyne v proudu života. Něco tím v životě ženy končí, aby v další fázi zase mohlo začít něco nového.

 

 

Reklamy